GKS Radziechowy-Wieprz - strona nieoficjalna

Na którym miejscu GKS zakończy zmagania w rundzie jesiennej?

Pogoda

Obiekt

Stadion: 200 miejsc siedzących

Wymiary boiska: 100m x 60m

Stadion na którym swoje mecze rozgrywają piłkarze LKS Radziechowy może pomieścić około 200 kibiców. Trybuna, na której podczas sezonu zasiadają najwierniejsi kibice Fiodorentiny, pochodzi ze starego, nie istniejącego już obiektu Górala Żywiec.

Po awansie do Ligi Okręgowej rozpoczęto szereg prac, aby, po raz pierwszy w historii, Radziechowianie mogli rozpocząć zmagania na tym poziomie rozgrywek. Przede wszystkim brakowało szatni z prawdziwego zdarzenia. W 2009r. udało się oddać do użytku budynek klubowy. Zamontowano ogrodzenie, które zgodnie z wymogami licencyjnymi oddziela kibiców od płyty boiska. Na obiekcie wciąż coś się dzieje. Zaplecze klubu powoli się rozwija. W maju 2011r. zbudowany został system sztucznego nawadniania boiska. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bowiem od tamtego czasu płyta jest prawdopodobnie najlepsza w całej swej 65-letniej historii.

Klub planuje dalsze prace co wiąże się z kolejnymi wydatkami i każda pomoc, niekoniecznie pieniężna, byłaby mile widziana, bo jak przecież sama nazwa wskazuje, jest to Ludowy Klub Sportowy, czyli jest własnością i cząstką każdego z nas.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

śląskie » IV liga gr. II